because your speech is slurred enough.

front book galeria ♥ TCSJEŚLI CHCESZ ZABRAĆ STĄD JAKIŚ AVATAR POZOSTAW PO SOBIE ŚLAD W POSTACI WPISU DO KSIĘGI GOŚCI (mile widziane linki do stron, na których ów avatar się znajdzie)!
Wykonuję również avatary na zamówienie. Regulamin znajduje się w galerii.

REGULAMIN:
1. Aby zamówić avatar musisz pozostawić wpis w księdze gości.
2. We wpisie należy zaznaczyć wielkość avatara, a także dokładny opis wyglądu lub zdjęcie, z którego ma być on wykonany.
3. Z reguły nie dodaję napisów na avatarach, jednakże jeśli masz takie życzenie mogę to zrobić. W takim wypadku należy również zaznaczyć co na danym avatarze ma się znaleźć.
4. Nie dokonuję skomplikowanej obróbki avatarów w postaci dodania jakichkolwiek wzorów, czy brushy. Mogę zdjęcie przyciemnić, zmienić nieco kolory (monochrom, sepia, efekty kliszy, dominanta), dodać cienie na obramowaniu, lub rozmazać fragment zdjęcia.
5. Jeśli podoba ci się któryś z istniejących już dużych avatarów, a chciałbyś mieć go w innej wielkości jestem w stanie go zmniejszyć. Wystarczy poprosić o to w księdze gości.
6. Jeżeli chcesz, by avatar wykonany na zamówienie nie pojawił się na blogu pozostaw do siebie bezpośredni kontakt (numer gadu gadu, e-mail, bądź link do bloga), a wtedy prześlę go bezpośrednio do ciebie. Gdy jest ci to obojętne pojawi się on w mojej galerii, gdy zostanie wykonany.
7. Gdy ze zdjęcia, które mi podeślesz nie będzie możliwe wykonanie avataru w rozmiarze, o jaki prosiłeś, zastrzegam sobie prawo do wyboru własnego zdjęcia (zbliżonego wyglądem do tego, które zostało do mnie podesłane) lub odmówienia wykonania zamówienia!


200x300
#panowie
#panie

150x200
#panowie
#panie

Ffck + thecorations.eu !